Baltijos ir Amerikos klinika

Baltijos ir Amerikos klinika
4 (80%) 1 vote

Misija: Profesionalumas, rūpestis, šiluma ir patenkinti jūsų poreikiai

Kiekvienas iš mūsų, Baltijos-Amerikos klinikos darbuotojų, yra pasirengęs Jums padėti:

 • Išklausome ir stengiamės tenkinti kiekvieno paciento lūkesčius ir poreikius.
 • Suteikiame išsamią informaciją, dėmesį ir pagarbą.
 • Leidžiame pacientams patiems spręsti ir pasirinkti gydymo ir slaugos būdą.
 • Puoselėjame ilgalaikius ryšius su kiekvienu pacientu ir jo šeima.
 • Konfidencialumą garantuojame!

Echoskopiniai tyrimai

 • Skydliaukės. Cistų ir auglių aptikimui.
 • Pilvo. Saugi ir neskausminga procedūra vidaus organams tirti.
 • Inkstų. Struktūriniams inksto pakitimams aptikti.
 • Dubens organų.
 • Prostatos. Adenokarcinomos diagnostikai.
 • Sėklidžių. Vėžio diagnostikai.
 • Vaisiaus. Rutininė procedūra daroma nėštumo laikotarpiu. Galima stebėti vaisiaus augimą, diagnozuoti smegenų dangalų pažeidimą, įgimtą širdies ydą, inksto pakitimus, hidrocefaliją (smegenų vandenę) ir kitus apsigimimus. Echoskopinė procedūra saugi ir vaisiui, ir motinai.

Pagrindinė informacija

Baltijos-Amerikos klinika – aukštus Vakarų Europos ir Jungtinių Amerikos Valstijų standartus atitinkanti, visą parą veikianti terapijos ir chirurgijos įstaiga. Ji įsikūrusi gražiame pušyne Vilniuje, Nemenčinės pl. 54A. Kol kas vienintelė Lietuvoje užsienio draudimo kompanijų pripažinta klinika, paslaugas teikia užsienio šalių ambasadose ir konsulatuose Lietuvoje dirbantiems žmonėms, verslo įmonių darbuotojams, į šalį atvykstantiems turistams, verslo žmonėms ir Lietuvos gyventojams.

Kuo skiriasi privati ir valstybinė medicinos įstaiga?

Jūs pajusite tą pačią akimirką, kai žengsite pro mūsų klinikos duris. Šiltos personalo šypsenos leis Jums jaustis patogiai, lyg namuose. Klinikos koridoriai, gydytojų kabinetai ir palatos nė iš tolo neprimena įprasto ligoninės vaizdo, nors ir pas mus atliekamos procedūros, sudėtingos operacijos, o ligoniai slaugomi intensyvios priežiūros palatose.

Jaukūs, paveikslais ir gėlėmis papuošti gydytojų kabinetai. Palatos, pro kurių langus atsiveria gražūs pušyno vaizdai… Mes tvirtai tikime, kad ypatingoje aplinkoje greičiau ir sveikstama. Nuoširdus, draugiškas ryšys, kurį stengiamės palaikyti su savo pacientais, dažnai sunkesniais jų gyvenimo tarpsniais, padeda pasijusti saugiau ir neprarasti optimizmo.

Mūsų personalas
Baltijos – Amerikos klinikos medicinos personalas – aukštos kvalifikacijos darbuotojai, siūlantys Jums ir Jūsų šeimai geriausią medicinos priežiūrą. Daugelis iš jų – savo srities lyderiai, puikiai įsisavinę chirurgijos ir medicinos žinias, technikos naujoves, nuolatos pritaikantys medicinos rinkos naujienas savo praktikoje.

Vizitų valandos
Vienas iš lankymosi privačioje klinikoje ypatumų yra tai, kad darbo valandos – visada patogios pacientui. Paisydami kliento interesų, ligonius priimame nuo 8 val. ryto iki 20 val. vakaro. Skubi medicinos pagalba yra teikiama visas 24 valandas per parą.

Registracija
Mūsų klinikoje visada laukiami ir nuolatiniai, ir nauji pacientai. Konsultacijų laikas, išskyrus skubius atvejus, derinamas iš anksto. Registruotis galima telefonu arba internetu: el. paštas bak@takas.lt. Registratūros darbuotojai su Jumis suderins vizito laiką. Paprastai konsultacijos trunka nuo 20 minučių iki 1val., išskyrus ypatingas aplinkybes, kai būtinas dviejų konsultacijų laikas.

Dėl skubių konsultacijų paprastai tariamasi tą pačią dieną. Nenustebkite, jeigu medicinos personalas norės žinoti visas smulkmenas apie įvykusią traumą ar nelaimingą atsitikimą. Tik taip bus geriausiai pasirengta priimti pacientą.

Būna nenumatytų aplinkybių, kai neįmanoma pasirinkti norimą gydytoją ar konsultacijos laiką, tačiau mes darome viską, kad pacientas liktų patenkintas ir kuo greičiau pasveiktų.

Skiepijimas. Gydytojo patarimai keliaujantiems
Profilaktiniai skiepai – dar viena iš mūsų klinikos darbo sričių. Norime, kad Jūs būtumėte sveiki, o skiepai, kaip žinia, užkerta kelią ligoms. Dauguma žmonių visame pasaulyje ankstyvoje vaikystėje yra skiepijami nuo difterijos, kokliušo, stabligės, tymų, raudoniukės, hepatito A, B. Jau spėjome įvertinti skiepų nuo gripo naudą: mažiau sergame peršalimo ligomis, tampame atsparesni virusinėms infekcijoms. Tam, kad galėtumėte saugiai keliauti po visą pasaulį ar gyventi čia, Lietuvoje, klinikoje taip pat skiepijama nuo užkrečiamų ligų. Išsirengėte į kelionę, – esame pasirengę sudaryti vakcinacijos grafiką pagal jūsų išvykimo laiką. Keliaujantiems į tolimus ir egzotiškus kraštus, teikiame išsamią informaciją apie tam kraštui būdingas ligas, jų prevenciją ir skiepus.

Vizitai į namus
Jeigu norite gydytoją išsikviesti į namus, viešbutį ar biurą, skambinkite kaip galima anksčiau. Taip mes galėsime tinkamai paskirstyti gydytojų laiką ir organizuoti medikų vizitus pas sunkai sergančius ligonius.

Pretenzijos
Jeigu pacientas nepatenkintas aptarnavimu ar suteikta paslauga, iškilusius nesutarimus visada galima spręsti. Pretenzijos ir paaiškinimai turėtų būti siunčiami klinikos direktorei Ingai Malinauskienei klinikos adresu: Nemenčinės pl. 54a, Vilnius. Klinikos vadovė išsiaiškins situaciją ir pakvies į susitikimą, kuriame, tikimės, bus išspręstos visos problemos.

Adresas: Nemenčinės pl. 54a, LT-10103 Vilnius

Telefonas: +370 5 234 2020 (24 valandas per parą)

Mobilus telefonas: +370 698 52655 (24 valandas per parą)

Faksas: +370 5 276 7942 (24 valandas per parą)