Motinos ir vaiko klinika

Motinos ir vaiko klinika
4.5 (90%) 2 votes

Klinika „Motina ir vaikas“ – viena pirmųjų privačių sveikatos priežiūros įstaigų Lietuvoje. Nuo 1994 m. klinikoje veikia Akušerijos ir ginekologijos diagnostikos bei gydymo centras; 1998 m. įkurta pirmoji Lietuvoje savarankiška pagalbinio apvaisinimo laboratorija; 2005 m. duris atvėrė Dermatologijos ir estetinės medicinos centras. Daugiau nei dešimtmetį čia veikė pirmieji privatūs gimdymo namai. Klinikoje teikiamos ambulatorinės ir stacionarinės paslaugos.

Klinikos gydytojai, akušerės ir slaugytojos jau daugelį metų dirba kaip viena darni komanda. Jie – savo srities profesionalai, suprantantys vienas kitą iš pusės žodžio, neskaičiuojantys darbo valandų, apgaubiantys kiekvieną pacientą išskirtiniu dėmesiu ir šiluma.

Klinika didžiuojasi turima naujausia šiuolaikine medicinos įranga, kuri padeda tiksliai nustatyti diagnozę ir sėkmingai gydyti įvairias ligas. Laboratorijoje atliekami visi reikiami tyrimai. Klinikoje įrengta moderni operacinė, jaukios palatos.

Patikima medicininė pagalba, nuoširdus bendravimas, ypatingas dėmesys klientų aptarnavimui, jauki aplinka, konfidencialumas – tai mūsų sėkmės veiksniai.

Gydytojo ginekologo konsultacija: pokalbis, ginekologinė apžiūra, ultragarsinis tyrimas. Ankstyva nėštumo diagnostika: ultragarsinis tyrimas per makštį. Ultragarsinis (echoskopinis) tyrimas per makštį ar pilvo sienelę. Šis neskausmingas ir saugus tyrimas padeda tiksliai nustatyti diagnozę įvairių ginekologinių ligų atvejais.
Ultragarsinis (echoskopinis) vaisiaus tyrimas nėštumo metu, padedantis įvertinti nėštumo eigą, vaisiaus vystymąsi.

 • 3D/4D echoskopija – tai naujiena Lietuvoje! Itin modernus prietaisas suteikia jums galimybę pamatyti savo vaikelio veido bruožus, stebėti kaip jis mirksi, žiovauja ar čiulpia nykštį. Dovanojame nuotrauką ir kompaktinį diską su įrašytais vaizdais.
 • Įvairių ūmių ginekologinių ligų diagnostika ir gydymas, makšties išskyrų tepinėlio tyrimas.
 • Ištyrimas dėl lėtinių infekcinių ginekologinių ligų (chlamidijozės, ureoplazmozės ir kt.)
 • Profilaktinis patikrinimas dėl gimdos kaklelio, kiaušidžių, krūties vėžio ir kitų ligų; onkocitologinis tyrimas, gimdos kaklelio biopsija.
 • Skiepijimas vakcina, saugančia nuo gimdos kaklelio vėžio, genitalijų karpų.
 • Nėštumo nutraukimas.
 • Įvairios ginekologinės operacijos: gimdos polipų šalinimas, frakcinė gimdos abrazija, Bartolinio liaukos cistos atvėrimas, gimdos kaklelio operacijos (konizacija, ekscizija, dilatacija, incizija, amputacija), lytinių lūpų, gimdos kaklelio plastika.
 • Nevaisingų porų ištyrimas ir gydymas (pirmoji konsultacija-pokalbis yra nemokama).
 • Nėštumo priežiūra: nėščiosios ir vaisiaus būklės sekimas viso nėštumo metu.
 • Individualūs nėščiųjų mankštos ir kineziterapijos užsiėmimai.
 • Individualūs nėščiųjų mokymai: kaip pasiruošti gimdymui, rūpintis būsimu kūdikiu.
 • Sutarties dėl virkštelės kraujo šaldymo sudarymas.

Patikėję savo sveikatą mūsų specialistams, galėsite būti tikri, kad Jums bus užtikrintas maksimalus komfortas, diagnozė bus tiksli, o gydymas – šiuolaikiškas.

Adresas: Savanorių pr. 245, LT-50154 Kaunas

Darbo laikas: Pirmadieniais – Penktadieniais 9.00 – 19.00  Šeštadienis 9.00-13.00

Telefonas: (8-37) 792 995